Vytautas Putna

Esu profesionalus kūrybingas visada tobulėjantis imlus naujovėms C, C++, C# VB, VB.NET ASP, ASP.NET Razor, .NET Core programuotojas
Susisiekti su manimiSusisiekti
Meniu

Kas aš esu

Sveiki. Esu Vytautas Putna - Elektronikos ir Informatikos Inžinierius.
Vytautas Putna Dirbu daugiau kaip 17 metų programavimo ir IT srityje.

Programinės įrangos rašymas, internetinių tinklalapių kūrimas, bankinių sistemų integracija, lygiagretus programavimas, serverių programavimas, trečių šalių integracija.
Nuolatos žvelgiu į naujausias IT technologijas jų pritaikymu praktikoje. Šiuo metu domiuosi CDN serverių kūrimu, .NET Core.

Mano specializacija

Esu puikiai įvaldes daugybę IT technologijų per savo kaip programuotojo ir inžinieriaus darbą. Tenka dirbti:


Įvairūs JavasScript Frameworkai tokie kaip VueJS ar React, ar HTML5 - Bootstrap3/4 man nėra svetimi.

Kalbos

Kalbu šiomis kalbomis:

Įgūdžiai ir gebėjimai

Stengiuosi įvaldyti naujausias ir pažangiausias technologijas todėl atlieku įvairaus sudėtingumo programavimo darbus, taip pat susijusius su matematiniais skaičiavimais. Internetinių svetainių kūrimas bei programinės įrangos rašymas. Taip pat rašau programas nuo įrenginių palaikymo (barkodų skenerių, POS sistemos ir pan.) iki automatizavimo ir valdymo sistemų ar serverių automatizacijos, ISAPI filtrų.

Dažniausiai programas kuriu Microsoft Windows aplinkoje, bet šiuo metu taikau programavimo kalbas ir kitoms operacinėms sistemoms tokioms kaip Linux, Android ar iOS aplikacijų ar žaidimų kol kas nekuriu, bet netolijome ateityje viskas gali pasikeisti.

Turiu Informacinių Technologijų ir Elektronikos diplomus, anksčiau esu daug dirbes su AutoCAD sistemomis, programavęs nemažai algoritmų.

Mokslas ir darbai

Moksliniai ir eksperimentinės veiklos interesaiPagrindinės mokslinės publikacijos
  1. V. Putna. Specialių skaitmeninių vaizdų atpažinimo problemos ir metodai. Informacinės Technologijos 2007. Kaunas, KTU, 2007, p.471-476.
  2. V. Putna. Specialiųjų skaitmeninių vaizdų atpažinimo problemos ir jų taikymas moksle. Informacinė visuomenė ir universitetinės studijos '2007. Kaunas, VDU, 2007.
  3. V. Putna. .NET VSA integracija. Kas geriau VBA ar VSA? Inžinerinė ir kompiuterinė grafika. Konferencijos pranešimų medžiaga, Kaunas, KTU, 2006.
  4. V. Putna. 2d/3d matematinių funkcijų automatizuotas vizualizavimas. Kompiuterinė grafika ir projektavimas. Lietuvos IX-oji jaunųjų mokslininkų konferencija, Vilnius, VGTU, 2006.
  5. V. Putna. Automatizuotas 2d/3d funkcijų sprendimas ir vaizdavimas grafiniais metodais. Inžinerinė ir kompiuterinė grafika. Konferencijos pranešimų medžiaga, Kaunas, KTU, 2005, p.135-140.


Dalyvavimas mokslinėse konferencijose

VDU

Specialiųjų skaitmeninių vaizdų atpažinimo problemos ir jų taikymas moksle. Informacinė visuomenė ir universitetinės studijos '2007.

Kaunas, VDU, 2007

MII

Special digital image processing methods comparison. Lietuvos jaunųjų mokslininkų konferencija "Operacijų tyrimas ir taikymai".

Vilnius, MII, 2007

Kaunas

.NET VSA integracija. Kas geriau VBA ar VSA? Inžinerinė ir kompiuterinė grafika.

Kaunas, 2006

Vilnius

2d/3d matematinių funkcijų automatizuotas vizualizavimas. Lietuvos IX-oji jaunųjų mokslininkų konferencija.

Vilnius, 2006

Kaunas

Automatizuotas 2d/3d funkcijų sprendimas ir vaizdavimas grafiniais metodais. Inžinerinė ir kompiuterinė grafika.

Kaunas, 2005

Pomėgiai ir hobis


Paskutiniu metu taip pat domiuosi naujausiais WEB standartais ir internetiniu saugumu OWASP.

Susisiekti su manimi

Elektroninis paštas kontaktams:  Rodyti